Energiaduchowa.pl opinie

Witam wszystkich. Postanowiłam stworzyć bloga z najbardziej rzetelnymi opiniami o rytualistach działających w naszym kraju.

Opisywana strona: energiaduchowa.pl

Oferta rytuałów miłosnych znajdująca się na stronie: Na stronie możemy znaleźć takie rytuały jak m.in rytuał Wiccański, rytuał egipski, rytuał wiccański, rytuał archaniołów, spętanie miłosne.

Ceny rytuałów miłosnych: Ceny wynoszą od 300 do 1000 zł.

Jeśli ktoś korzystał z energiaduchowa.pl bardzo proszę o zostawienie komentarza. Komentarz musi zawierać nazwę zamówionego rytuału, informacje o efektach, a także przynajmniej krótki opis sytuacji miłosnej przed zamówieniem rytuału.

13 komentarzy

 1. Rozpocznę od krótkiego opisu swojej sytuacji miłosnej. Spotykałam się z mężczyzną od 2 lat, a przez 14 miesięcy byliśmy oficjalnie parą. Wtedy zupełnie niespodziewanie, on ode mnie odszedł, nie podając wyraźnych powodów. Powiedział mi tylko, że nie chce być na razie w związku. Ja już byłam zakochana i dlatego postanowiłam spróbować magii miłosnej żeby on do mnie wrócił. Zamówiłam rytuał wiccański. Pełne rezultaty nadeszły po 12 tygodniach. Po tym czasie on zaproponował mi, abyśmy znowu zostali parą. W ciągu tych dwunastu tygodni oczekiwania pisaliśmy ze sobą i kilka razy niezobowiązujące spotkali, ale pełne efekty mogę określić jako właśnie 12 tygodni oczekiwania. Od powrotu do siebie minęło już 2 miesiące i dogadujemy się bardzo dobrze. Podsumowując mogę polecić rytuał wiccański.

 2. Ja tez mogę polecić energiaduchowa.pl. U mnie pomógł rytuał egipski. Zamówiłam go wcale nie licząc na oszałamiające rezultaty. Moja relacja z mężczyzną którego odzyskałam, była przed odprawieniem rytuałów naprawdę nieciekawa. To znaczy nie byliśmy ze sobą od ponad roku, on nie był w innym związku, ale spotykał się luźno z innymi kobietami. Uważałam ze są małe szanse, zebym go odzyskała, ale zdecydowałam się na rytuał jako ostatnia deska ratunku. I niespodziewanie rytuał przyniósł efekty. Kiedy on sam się odezwał i zaproponował mi spotkanie byłam trochę zdziwiona. Wcześniej albo nie odpisywał na moje sms-y albo odpisywał zdawkowo. A tutaj sam zaproponował spotkanie. Potem coraz częściej odzywał się do mnie, aż po 2,5 miesiąca od odprawionych rytuałów zostaliśmy znowu parą. Co więcej, propozycja powrotu padła od niego. Obecnie jestem bardzo szczęśliwa z tego że jesteśmy znowu razem. Pozdrawiam.

 3. Polecam rytuał wiccański. Moja sytuacja pokrótce wyglądała tak- chłopak zerwał ze mną i zaczął spotykać się z byłą kobietą. Wcześniej byliśmy razem przez 8 miesięcy. Po rytuałach wiccańskich,on najpierw z nią zerwał, a następnie zaczął od nowa spotykać się ze mną. Po kilku spotkaniach ustaliliśmy że damy sobie jeszcze jedną szansę. Mogę więc powiedzieć że rytuał w pełni zadziałał.

 4. 8 miesięcy temu skorzystałam z Czarnego Wesela i uznałam że podzielę się swoim komentarzem.
  A więc tak- Mężczyzna z którym byłam przez prawie 8 lat opuścił mnie i wyjechał do innego miasta. Powiedział mi że nie pasuje mu życie ze mną w tej małej miejscowości i chce spróbować czegoś innego. Przez pewien czas nie mogłam się pozbierać. Próbowałam prosić go o powrót, ale to wszystko nie dawało najmniejszych rezultatów, on był nieugięty. To skłoniło mnie do skorzystania z rytuału miłosnego. Wybór padła na Czarne Wesele, gdyż po przeanalizowaniu wielu artykułów które znalazłam w internecie, doszłam do wniosku że ten rytuał ma największą skuteczność. I chyba miałam rację. To znaczy na początku, przez pierwsze cztery tygodnie od zamówienia, nie zmieniło się zupełnie nic. On nadal milczał, nie widywaliśmy się, nie rozmawialiśmy. Ale po tych czterech tygodniach on napisał do mnie sms-a. W taki sposób odnowiliśmy kontakt, który już utrzymywaliśmy przez cały czas przez kolejne sześć tygodni, bo dopiero wtedy ponownie zostaliśmy parą.
  Na dzień dzisiejszy jesteśmy ze sobą szczęśliwi, a on przeprasza mnie za tą sytuację, kiedy mnie opuścił. Mówi że coś mu odbiło, przytłaczała go praca i że chciał się od tego wszystkiego odciąć. Ja też wybaczyłam mu to i nie wypominam tego że mnie wtedy zostawił.

 5. Spętanie miłosne u mnie zadziałalo. Zamówiłam ten rytuał, aby odzyskać mężczyznę, który mnie opuścił. Nie czekałam zbyt długo, zamówienie złożyłam już tydzień po rozstaniu. Na efekty spętania czekałam trochę ponad sześć tygodni i po tym czasie od nowa jesteśmy razem. Obecnie związek jest udany, snujemy wspólne plany, wydaje mi się, że wkrótce on będzie chciał mi się oświadczyć.

 6. Ja także zgodnie z regulaminem opiszę swoją historię, ponieważ mężczyzna tydzień temu do mnie wrócił.
  Zamówiłam 5 dniowy rytuał egipski na początku stycznia.
  Uważałam, ten rytuał powinien sprawdzić się najlepiej, dlatego bo moja relacja z mężczyzną, którego chciałam odzyskać była dość zawiła.
  Przez cały okres trwania naszego związku (ponad 2 lata), przewijała się jego była kobieta. Ona ciągle mieszała między nami, nie potrafiła zrozumieć, że on jest ze mną. Doprowadziło to w końcu do rozpadu naszego związku. On do niej nie odszedł, ale zerwał ze mną, powiedział, że na razie chce być sam. Była to z jego strony wymówka, bo chociaż do niej nie wrócił, to regularnie się spotykali.
  Po rytuale egipskim zmiany następowały bardzo powoli. Na początku odnowiliśmy kontakt, wymieniliśmy kilka wiadomości co jakiś czas, potem umówiliśmy się 3 razy na kawę. Dopiero przez ostatnie 2 tygodnie przed powrotem sytuacja nabrała tempa. Spotkaliśmy się kilkukrotnie, i wreszcie zdecydowaliśmy, że spróbujemy ze sobą raz jeszcze.

 7. Potwierdzam skuteczność rytuału egipskiego z energiaduchowa.pl. Powodem zamówienia rytuału, było to, że opuścił mnie mężczyzna z którym byłam 2,5 roku. Powód jego odejścia był dość prosty- znudził się mną. Ostatnie pół roku związku było kiepskie, zauważałam, że on traci mną zainteresowanie. Nie wiedziałam, co mam robić, aby nasz związek wrócił na właściwe tory. W końcu on ze mną zerwał. Pomimo, że widziałam że w naszym związku źle się dzieje, ta wiadomość mnie mocno zabolała. Przez pierwszy miesiąc po jego zerwaniu próbowałam dojść do siebie, ale nie wyszło mi. Mocno za nim tęskniłam, ciężko było mi zasnąć. Dlatego uznałam, że zdecyduję się na skorzystanie z magii miłosnej. Spodobała mi się oferta strony energiaduchowa.pl, a rytuał egipski miał sporo pochlebnych opinii. Postanowiłam, że zamówię, szansę oceniałam mniej więcej na 50%. Zaskoczyłam się bardzo pozytywnie. Rytuał zadziałał w ciągu 7 tygodni, kiedy to mężczyzna dość niespodziewanie zaproponował mi, żebyśmy spotkali się. Na spotkaniu poprosił mnie, żebym dała mu drugą szansę, na co zgodziłam się. Jesteśmy znowu ze sobą od ponad 2 miesięcy i układa się pomiędzy nami świetnie. Pozdrawiam.

 8. Witam wszystkich. Uznałam, ze wpiszę się, ponieważ podobnie jak większość moich poprzedniczek zdecydowałam się na skorzystanie z rytuału egipskiego. Rytuał przyniósł znakomite efekty. Moja sytuacja miłosna wyglądała następująco – zostawił mnie mężczyzna, gdyż wolał zabawę ode mnie. Zaczęło go nudzić moje towarzystwo, zaczął coraz częsciej wychodzić z kolegami na piwo. Próbowałam reagować, ale rozmowy nic nie pomagały. Zerwał ze mną i zostałam sama. Dodam, że nie mam ani jednej naprawdę bliskiej przyjaciólki, dlatego po jego odejściu czułam się przygnębiona. Widziałam po sobie, że wpadam w depresję, dzień za dniem dłużył mi się. Stąd decyzja o skorzystaniu z rytuału egipskiego. Rytuał przyniósł pozytywne rezultaty. Już po 3 tygodniach od zamówienia, on odnowił ze mną kontakt. Zaczęliśmy spotykać się i ponownie zbliżać się do siebie. Po ponad miesiącu spotkań luźniejszych, doszliśmy do wniosku, żeby dać sobie jeszcze jedną szansę. Mam nadzieję, że tym razem nasz związek będzie trwalszy.

 9. Rytuał egipski z energiaduchowa.pl przyniósł świetne rezultaty. Opiszę w kilku zdaniach moją sytuację miłosną. Poznałam Adama kiedy miałam 28 lat. Jest to wiek idealny do tego, aby zacząć snuć poważniejsze życiowe plany. Byliśmy razem przez dwa lata i zaczęliśmy planować rodzinę. Byłam praktycznie pewna naszej wspólnej przyszłości, kiedy on zaskoczyła mnie wiadomoscią jak grom z jasnego nieba, że ze mną zrywa. Nie potrafiłam uwierzyć w to co mówi. Myślałam, że za chwilę mu przejdzie. Nie podał nawet wyraźnych powodów rozstania. Mijały kolejne dni, a ja bardzo za nim tęskniłam. Postanowiłam, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby go odzyskać, gdyż nie wyobrazałam sobie przyszłości z nikim innym. Szukając sposobów na odzyskanie go trafiłam na strony o magii miłosnej. Energiaduchowa.pl spodobała mi się najbardziej, ponadto miała wiele pozytywnych komentarzy. Skorzystałam z rytuału egipskiego i zaczęłam oczekiwać na efekty. Te nadeszły stopniowo w ciągu 3,5 miesiąca. Na początku on odnowił ze mną kontakt. Zaczęliśmy ponownie pisać ze sobą i spotykać się. Spotykaliśmy się w taki sposób przez około dwa miesiące. Po tym czasie on sam zaproponował, abyśmy znowu zostali parą. Jesteśmy ze sobą od dwóch tygodni i mam wielką nadzieję, ze tym razem nasz związek będzie trwały i uda nam się odbudowac zaufanie. Pozdrawiam.

 10. Zgodnie z regulaminem opisze bliżej swoją historię. Poznałam Radka kiedy miałam 25 lat. Przez rok spotykaliśmy się bardziej po przyjacielsku, na luzie. Potrafiliśmy porozumieć się, znaleźć wspólne tematy. Uznaliśmy, że zostaniemy parą. W taki sposób minęły ponad 3 lata. Myślałam że kolejny rok będzie przełomowy i on oświadczy mi się. Planowałam z nim rodzinę, a poza tym już byłam blisko 30-tki wiec był to idealny czas, żeby ustatkować się. Niestety, stało się coś dokładnie odwrotnego. On powiedział, że wypalił się i zostawil mnie. Powiedział, że chce spróbować innego życia. Zupełnie nie rozumiałam jego decyzji, ponieważ w trakcie naszego związku niejednokrotnie mówił, że mnie nie zostawi. Byłam go pewna. Jego decyzja całkowicie zdestabilizowała moje życia. Pierwszy miesiąc bez niego był beznadziejny. Nie potrafiłam pozbierać się, czułam się fatalnie. Potem było minimalnie lepiej, ale nadal źle. Zaczęłam szukać sposobów na to, żeby go odzyskać. Na stronę energiaduchowa.pl trafiłam poszukując stron o tematyce magii miłosnej. Poszukałam opinii o stronie, większość była pozytywna i dlatego zamówiłam rytuał egipski. Rytuał dał kapitalne rezultaty, gdyż już po 5 tygodniach od odprawienia mężczyzna zaczął błagać mnie, żebym dała mu jeszcze jedną szansę. Zgodziłam się i od ponad miesiąca znowu jesteśmy razem. Liczę na to, że rezultaty rytuałów będa trwałe i tym razem już się nie rozejdziemy.

 11. Witam serdecznie. Skorzystałam z rytuału egipskiego, kierując się opiniami z tej strony. Liczyłam, że w moim przypadku też się uda i całe szczęście tak się stało. Opowiem w kilku słowach moją sytuację z mężczyzną. Poznaliśmy się dwa lata temu przez znajomych. Szybko spodobaliśmy się sobie nawzajem i zostaliśmy parą. Przez 1,5 roku nasz związek układał się wręcz perfekcyjnie. Wydawało mi się, że tak już pozostanie. Niestety potem stopniowo traciliśmy porozumienie ze sobą. Zaowocowało to tym, że nasz związek rozpadł się. On stwierdził, że jednak do siebie nie pasujemy. Urwał ze mną kontakt. Ja bez niego uschałam, nie miałam chęci do życia i zaczęłam szukać sposobów na odzyskanie go. Trafiłam na tę stronę i po przeczytaniu opinii zdecydowałam że spróbuję rytuału egipskiego. Była to dobra decyzja, ponieważ krok po kroku było lepiej. Już po 2 tygodniach od zakończenia rytuałów odnowiliśmy kontakt ze sobą. Zaczęliśmy znowu spotykać się. Po kilku tygodniach spotkań bardziej koleżeńskich, on poprosił mnie, abyśmy spróbowali znowu być parą. Jesteśmy razem od ponad dwóch miesięcy i znowu nasz związek wygląda tak jak na początku. Oby już tak pozostało.

 12. Ja też polecam rytuał egipski. Ten rodzaj magii miłosnej przyniósł świetne rezultaty w moim przypadku. Skorzystałam, ponieważ chciałam odzyskac mężczyznę, który mnie zostawił bez żadnego wyraźnego powodu. Tak jakby znudził się naszym związkiem. Ja miałam wobec niego powazne plany, a on wolał pójść w swoją stronę i całkowicie zerwał ze mną kontakt. Cięzko było mi wytrzymać bez Jego towarzystwa i to spowodowało, ze skorzystałam z rytuału. Na rezultaty czekałam prawie 10 tygodni. Po tym czasie, on sam do mnie napisał z prośbą o spotkanie, podczas którego poprosił mnie, abym do niego wróciła. Jestem naprawdę usatysfakcjonowana z efektów.

 13. Witam. W tym tekście opiszę efekty rytuału egipskiego z energiaduchowa.pl.
  A więc skorzystałam dlatego, że facet zostawił mnie dla innej kobiety. Byłam z nim przez ponad 3 lata i stanowiło to dla mnie ogromny cios.
  Rytuał zamówiłam około miesiąc po jego zerwaniu. Na rezultaty musiałam poczekać dość długo, niecałe 4 miesiące. Podczas oczekiwania, miałam chwile zwątpienia, wydawało mi się czasami, że rytuał nie da efektów. Ale te nastąpiły. Jego stosunki z kobietą, dla której mnie zostawił ulegały regularnemu pogorszeniu, aż wreszcie oni się rozeszli. Wtedy odnowił ze mną kontakt i po kilku spotkaniach doszliśmy do wniosku, że spróbujemy raz jeszcze. Od tego czasu minęło 2 miesiące i nadal jesteśmy parą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *