Mysticum opinie Mysticum.pl

Witam. Na tej stronie postanowiłam zebrać opinie o najbardziej znanych rytualistach w naszym kraju.

Opisywana strona: Mysticum.pl

Co znajdziemy w ofercie Mysticum.pl? Rytuały miłosne, takie jak urok miłosny na konkretną osobę, rytuał egipski, spętanie miłosne czy rytuał wiccański. Znajdziemy także ofertę rytuałów oczyszczających, oraz wróżb.

Ceny rytuałów: Ceny wynoszą od 400 do 1000 zł.

Ponadto na stronie można znaleźć sporo artykułów dotyczących magii miłosnej, działania rytuałów itd.

Bardzo proszę o dodawanie rzetelnych opinii. Komentarze typu: „nie działa”, „nie zadziałał”, lub „zadziałał po miesiącu” nie będą akceptowane. Proszę o komentarze tylko te osoby, które skorzystały z usług i chcą podzielić się swoją opinią. Komentarz powinien zawierać opis całej sytuacji miłosnej, nazwę zamówionego rytuału miłosnego, a także opis efektów.

32 komentarze

 1. 7 tygodni temu zamówiłam rytuał odcięcia dwóch osób – mężczyzny którego kocham i którego chcę odzyskać, oraz kobiety z którą mnie zdradził. Od dwóch tygodni oni przestali się ze sobą spotykać, wiem że doszło do powaznej kłótni. Mogę powiedzieć, że rytuał dał efekty takie jak chciałam. Teraz bardzo zależy mi na tym, aby odzyskać tego mężczyznę i myslę czy nie zamówić kolejnego rytuału, zastanawiam się nad egipskim albo spętaniem.

 2. Z mojej strony mogę polecić mysticum.pl

  Zgodnie z regulaminem opiszę dokładniej swoją sytuację miłosną.
  Chłopak z którym byłam w czteroletnim związku zerwał ze mną, stwierdzając, że potrzebuje wolności. Początkowo myślałam, że jest to jedynie jego chwilowy odjazd i niedługo do mnie wróci. Jednak nie wracał. Po 3 miesiącach zainteresowałam się tematem magii miłosnej, uroków. Zdecydowałam się skorzystać z oferty mysticum.pl. Zamówiłam spętanie miłosne. Przez pierwsze 3 tygodnie po zakończeniu rytuałow, nie działo się zupełnie nic. Po tym czasie chłopak odezwał się do mnie przez messengera. Utrzymywaliśmy taki kontakt przez kolejne 2 tygodnie, po czym ponownie zaczęliśmy się spotykać. Te spotkania zaczęły być coraz częstsze. W końcu on sam zaproponował mi powrót, na co ja oczywiście przystałam. Całość, od zakończenia rytuałów spętania miłosnego, aż do powrotu trwała 11 tygodni. Teraz już od 3 miesięcy jesteśmy znowu razem.

 3. Ja także wyrażam pozytywną opinię o Mysticum. W mojej sytuacji pomógł rytuał egipski. Zamówiłem go ponieważ chciałem odzyskać narzeczoną, która zostawiła mnie dla innego mężczyzny. Nie liczyłem na zbyt wiele. Tymczasem miesiąc po odprawieniu rytuałów egipskich, ona zerwała z tamtym facetem i znowu zaczęła spotykać się ze mną. Po kilku spotkaniach postanowiliśmy że spróbujemy jeszcze raz. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Pozdrawiam.

 4. Mogę polecić rytuał odcięcia.
  Byłam (w sumie to nadal jestem) w trudnej sytuacji miłosnej. Mój mąż odszedł ode mnie do innej kobiety. Zamówiłam rytuał odcięcia, aby zakończyć ich relacje. I rezultaty rzeczywiście przyszły. Oni się rozeszli, już się nawet nie spotykają. Mimo tego mąż do mnie nie wrócił. Teraz zastanawiam się, który urok zamówić, aby połączyć nas na nowo.

 5. Spętanie miłosne dało efekty, których oczekiwałam.
  Zamówiłam spętanie miłosne ponieważ chciałam odzyskać mężczyznę z którym byłam zaręczona. Nasz związek trwał już 3,5 roku. On odszedł ode mnie przez nieporozumienie. Tzn. dowiedział się, że spotkałam się z byłym facetem i myślał, że go zdradzam. Tymczasem ja się spotkałam z nim tylko raz na kawę, po prostu pogadać, trochę powspominać i to wszystko. On nie dał sobie jednak tego przetłumaczyć ponieważ ma charakter uparty, trochę paranoiczny. Po skorzystaniu ze spętania miłosnego, stopniowo odnawialiśmy kontakt. Po 7 tygodniach on sam postanowił że do mnie wróci. Na obecną chwile nasze relacja układa się bardzo dobrze.

 6. Ja również zamówiłam spętanie miłosne i także jestem zadowolona z uzyskanych rezultatów. Zacznę od początku, czyli nakreślenia swojej relacji z mężczyzną przed zamówieniem spętania miłosnego. A więc byliśmy razem od roku i praktycznie nie kłociliśmy się. Rozumieliśmy się bardzo dobrze, mieliśmy o czym rozmawiać. Wtedy na drodze stanęła jego była kobieta, która zaczęła psuć naszą relację. Byłam bardzo zazdrosna, czym pewnie też nie polepszałam sprawy. Zaczęliśmy się kłocić bardzo często, aż on w końcu ze mną zerwał. Po miesiącu rozłąki zamówiłam spętanie. Powrót nastąpił dość niespodziewanie po około 9 tygodniach oczekiwania na efekty. Przez ten okres oczekiwania działo się niewiele, mieliśmy tylko sporadyczny kontakt. W 9 tygodniu spotkaliśmy się 3 razy i na 3 spotkaniu podjęliśmy decyzję o tym, żeby wrócić się do siebie.

 7. Ja opiszę efekty zamówionego oczyszczenia aury. Postanowiłam spróbować tego rytuału, gdyż przez ostatni rok czułam się kiepsko, nie układalo mi się w życiu zawodowym, często byłam zdołowana i apatyczna. Koniecznie chciałam zmienić ten stan i nabrać więcej sił. Po rytuale oczyszczającym wstałam na nogi. Minęło od zamówienia lekko ponad 3 miesiące i mogę bez wątpienia stwierdzić, że jest lepiej. Rano wstaje bardziej rześka, chce mi się pracować, wydaje mi się, że jestem też bardziej pogadana. Mogę polecić ten rytuał, jeśli ktoś był w podobnej sytuacji do mnie.

 8. Jeżeli chodzi o mnie – moja relacja z mężczyzną na którego zamówiłam spętanie miłosne była pełna wzlotów i upadków. Często się kłociliśmy i mieliśmy ciche dni. Po jednej z kolejnych kłótni, wydawało mi się, że znowu się pogodzimy. Ale tym razem nic takiego się nie stało. On poinformował mnie tylko, że już nie chce ze mną być. Po niecałym miesiącu od rozstania zdecydowałam się na spętanie miłosne. I ten rytuał przyniósł rezultat. Zaczęliśmy znowu ze sobą gadać, aż wreszcie wróciliśmy do siebie. Teraz mija 6 miesiąc odkąd znowu jesteśmy razem i nasza relacja jest bardziej ustabilizowana niż wcześniej. Nie kłocimy się już zbyt często, lepiej dogadujemy. Pozdrawiam wszystkich i także życzę powodzenia w miłości.

 9. Zdecydowałam się na zamieszczenie komentarza ponieważ rytuał egipski zadziałał. Skorzystałam z tego rytuału licząc, że magia miłosna spowoduje powrót mężczyzny z którym byłam przez przeszło 3 lata. Mieliśmy wspólne plany, myślałam że niedługo mi się oświadczy. Stało się inaczej, on odszedł mówiąc, że musi być sam, i czuje się źle będąc w związku.Był to dla mnie bardzo duży cios. Nie wiedziałm co robić, ale uznałam że zrobię wszystko aby go odzyskać. Dlatego skorzystałam z tego rytuału. Pełne rezultaty przyszły po niespełna 10 tygodniach. To wtedy on poprosił o powrót. Jesteśmy ponownie ze sobą od 4 miesięcy i nasz związek jest udany, ale zdarzają się między nami nieporozumienia. Zastanawiam się, jak długo działa magia miłosna i czy efekty rytuałów egipskich są trwałe.

 10. Ja także jestem zadowolona z rezultatów rytuału z mysticum.pl.
  Zastosowałam 7 dniowy rytual egipski.
  Zgodnie z regulaminem opiszę całą historię.
  A więc zaczęło się, tak jak u większości osób, zostawił mnie mężczyzna. Powodem rozstania było jego niezdecydowanie, na co ogromny wpływ miała jego matka ( zresztą nie tylko, cała jego rodzina za mną nie przepada). On nie ma na tyle silnego charakteru, aby potrafić się im przeciwstawić. Pod ich namową zerwał ze mną po ponad 2 latach bycia razem, chociaż widziałam po nim że sie waha, że jest mu ciężko.
  Po miesiącu od jego zerwania, zamówiłam rytuał egipski. Przez pierwsze 3 tygodnie, nie działo się nic konkretnego, następnie odnowiliśmy ponownie bliższy kontakt. Przez kolejnych 5 tygodni żyłam w niepewności, ponieważ on dalej był niezdecydowany. W końcu zaproponował mi powrót na który tak czekałam.
  Minęło od tego czasu 2 miesiące i układa się między nami właściwie.

 11. Skorzystałam z uroku miłosnego na konkretną osobą. Moja sytuacja przed zamówieniem wyglądała tak, że mężczyzna zerwał ze mną z powodu zbyt dużych różnic w charakterach, przynajmniej on to tak określił. Ja byłam i jestem innego zdania. Nie miał nikogo innego, nie zdradził mnie. Po odprawieniu uroków miłosnych odezwał się do mnie w ciągu 2 tygodni. Zaczęliśmy ze sobą pisać, jak również czasami spotykać. Nasza relacja posuwała się do przodu, aż koniec końców wróciliśmy do siebie. Teraz kiedy jesteśmy ze sobą od nowa już od 3 miesięcy dobrze się dogadujemy i uważam że ten związek ma przyszłość.

 12. Opiszę swoją historię, bo dzięki tej stronie skorzystałam z mysticum.
  I nie żałuję. Zamówiłam spętanie miłosne, ponieważ chciałam odzyskać faceta z którym byłam przez 4 lata, a on opuścił mnie przez to że przez ostatnie pół roku naszego związku dochodziło między nami do większej ilości kłótni. On nie lubi sie kłócić i uznał, że nie chce być ze mną. Bardzo to we mnie uderzyło, tak w rzeczywistości tych kłótni wcale nie było aż tak wiele. A ja nadal go kochałam. Dlatego zamówiłam spętanie miłosne, które naprawdę przyniosło rezultaty. Czekałam na nie prawie 4 miesiące, ale odzyskałam swojego mężczyznę.

 13. 5 dni temu mężczyzna do mnie wrócił.
  Zamawiałam spętanie miłosne początkiem lutego tego roku.
  Moja sytuacja była dość trudna, partner zostawił mnie i był nieugięty, on jest osobą trudną i upartą, kiedy coś sobie wymyśli, trudno go od tego odwieść. Dlatego normalne sposoby, aby go odzyskać nie skutkowały, nie chciał ze mną rozmawiać, powiedział że jego decyzja o odejściu jest ostateczna. A powodem rozstania były coraz częstsze kłótnie, chociaż moim zdaniem zwyczajnie przeżywaliśmy gorszy okres w naszym związku. On uznał że już nic z tego nie będzie i powiedział że odchodzi. Utrzymywaliśmy zdawkowy kontakt, a po zamówieniu spętania stopniowo ten kontakt zaczął być coraz częstszy, aż on sam zdecydował że warto spróbować po raz kolejny.

 14. Jestem zadowolona z efektów spętania miłosnego. Przedstawię krótki opis swojego przypadku.
  A więc zaczęłam spotykać się z mężczyzną poprzez portal randkowy. Już po kilku spotkaniach zaczęło mi zależeć na tym mężczyźnie, wiedziałam że to jest to. On traktował te spotkania bardziej na luzie, spotykał się także z innymi kobietami, nie myslał o stałym związku. To był powód, dlaczego postanowiłam skorzystać ze spętania. Przez jakiś czas po zamówieniu sytuacja nie ulegała poprawie, ale w 8 tygodniu oczekiwania nastąpił przełom, zauważyłam że mężczyźnie także zaczęło na mnie zależeć. Po kolejnym miesiącu zostaliśmy parą. W tej chwili jesteśmy razem już od ponad dwóch miesięcy i dogadujemy się ze sobą wyśmienicie. Myślę, że spokojnie mogę uznać, że spętanie miłosne zadziałało i przyniosło świetne efekty.

 15. Rytuał przyciągający powodzenie u płci przeciwnej przyniósł bardzo dobre rezultaty. Zamówiłam, ponieważ z trudem przychodziło mi dojście do siebie po rozstaniu. Po tym rytuale zauważyłam że jestem lepiej postrzegana przez mężczyzn, poznałam kilku, i jeden spodobał mi się na tyle, że jesteśmy w związku od 3 tygodni:)

 16. Skorzystałam ze spętania miłosnego, które przyniosło świetne rezultaty. Postaram się streścić moją historię.
  Poznałam Mirka w pracy. Ja dopiero zaczynałam swoją pracę, on jest ode mnie kilka lat starszy, i pracował w firmie już od kilku lat. Od poczatku zwrócił moją uwagę, ale myślałam że nie mam u niego zbyt dużych szans, ponieważ miał on duże powodzenie u innych kobiet. Ale w głębi duszy liczyłam na to, że się mną zainteresuje, tym bardziej że wiedziałam, że nie ma on nikogo na stałe. I tak sie niespodziewanie stało. Wdaliśmy się w romans. W taki sposób spotykaliśmy się przez kilka kolejnych miesięcy, podczas których bardzo dużo dowiedziałam się o nim. Powiedział mi, że na razie nie chce wchodzić w poważniejszą relację, ponieważ jest po nieudanym 4 letnim związku, podczas którego dochodziło do wielu kłótni, a on pomimo tego ustępował i był zakochany w swojej partnerce, która w końcu go zdradziła. Rozumiałam go, gdyż ja też zostałam zdradzona przez partnera po 2 latach związku i też cięzko to przechodziłam. Myślałam, że dzięki temu, że on przede mną się otworzył, będziemy stopniowo wchodzić w bardziej poważną relację, czułam między nami chemię. Niestety on stopniowo urywał ze mną kontakt. W ciągu 2 miesięcy nasz kontakt stał się znikomy, czuć było chłód z jego strony. Ja byłam już dość mocno zaangażowana, czułam że to jest właśnie ten mężczyzna, którego chciałam spotkać, na którego czekałam. Widząc, że nasze relacje osłabły i zmierzają ku końcowi, postanowiłam w jakiś sposób zadziałać i stąd decyzja o zastosowaniu magii miłosnej. Zdecydowałam się na spętanie miłosne z mysticum, bo miało najwięcej pozytywnych opinii. Kiedy rytuały zostały zakończone miałam nadzieję na szybkie efekty. Te jednak nie następowały przez 6 tygodni, zaczynałam tracić nadzieję w działanie magii miłosnej. Ale po tym okresie, on zaproponował spotkanie podczas którego znowu było wspaniale. Nazajutrz bałam się, ze było to jednorazowe i że on znowu się ode mnie odsunie, ale na szczęscie tak się nie stało. Mirek ponownie zaczął traktować mnie cieplej, spotykaliśmy się czesto po pracy, ponieważ w pracy staraliśmy się zachowywać tak jakby nas nic nie łączyło. Ostatecznie, po kolejnych kilku spotkaniach postanowiliśmy że zostaniemy oficjalnie parą i od dwóch miesięcy jesteśmy razem. Dużo rozmawiamy, sex także jest wspaniały. Wydaje mi się, że będziemy już ze sobą, cieszę się każdym dniem w jego towarzystwie. Uważam, ze skorzystanie ze spętania miłosnego bylo z mojej strony dobrym wyborem, ponieważ dzięki temu on otworzył się na powazniejszą relację i widzę po nim, że także odżył i jest ze mną szczęsliwy.

 17. Zamówiłam spętanie miłosne z mysticum.pl ponieważ bardzo chciałam odzyskać mężczyznę z którym byłam przez 2,5 roku. Odszedł ode mnie, ponieważ uznał, że nasz związek nie ma przyszłości. Moim zdaniem to była zwykła wymówka, a on zwyczajnie się ze mną nudził. Po tym jak mineły 3 miesiące, odkąd urwał nam się kontakt, postanowiłam, że zrobię wszystko, aby go odzyskać. W taki sposób natrafiłam na Mysticum.pl i zdecydowałam, że zamówię spętanie miłosne. Po zakończeniu rytuałów, otrzymałam zdjęcia jako dowód na to, że rytuały się odbyły. Te zdjęcia dodawały mi nadziei. Przez pierwsze 4 tygodnie nie działo się nic, nadal nie miałam kontaktu z mężczyzną. Potem on odezwał się do mnie i zaczęliśmy wymieniac się wiadomościami. Nastepnie znowu zaczęliśmy spotykać się ze sobą, aż wreszcie po kilku spotkaniach doszliśmy do wniosku, że spróbujemy ze sobą po raz kolejny. On przeprosił mnie za to, że mnie opuścił i obiecał, że będziemy razem do końca życia. Mam nadzieję, że tak będzie. Na obecną chwilę jestem bardzo szczęśliwa.

 18. Spętanie miłosne przyniosło pożądane rezultaty. Zdecydowałam się na zamówienie, gdyż chciałam odzyskać faceta z którym byłam związana od liceum. Byliśmy razem przez 8 lat, planowaliśmy wspólną przyszłość, aż w końcu on oznajmił, że chciałby jednak spróbować czegoś innego. Niedowierzałam w to co mówi. Myślałam, że za kilka dni mu przejdzie. On tymczasem urwał ze mną kontakt i w ciągu miesiąca przeprowadził się do innego miasta. Nie wiedziałam co robić, nie potrafiłam wyobrazić sobie bez niego życia. Zaczęłam czytac o sposobach na to, żeby go odzyskać. W taki sposób znalazłam stronę mysticum.pl. Przeczytałam większość artykułów na stronie, a także poszukałam opinii na temat rytuałów z tej strony. Zdecydowana większość była pozytywna. Dlatego uznałam, że spróbuję i zamówiłam spętanie miłosne. Ze swojej strony potwierdzam działanie, ponieważ już po dwóch tygodniach od zakończenia rytuałów, mężczyzna odnowił ze mną kontakt. Po następnych kilku tygodniach wrócił do rodzinnego miasta z którego pochodzimy i zaczął się ponownie ze mną spotykać. Zostaliśmy ponownie parą nieco ponad miesiąc temu, on przeprosił mnie za swoje zachowanie. Myślę, że będziemy razem na stałe. Dziekuję za odprawienie skutecznego rytuału.

 19. Potwierdzam doskonałe efekty rytuału spętania miłosnego. Opowiem dokładniej swoją historię. Byłam z mężczyzną przez 3 lata i jak większość związków, również nasz przeżywał wzloty i upadki. Myślałam jednak, że uda nam się przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu i będziemy parą do końca życia. Wszystko zaczęło psuć się, kiedy w jego życiu pojawiła się jego była przyjaciółka. Urwał z nią kontakt kiedy poznaliśmy się i zwrócił się całkowicie w moją stronę. Niestety, ale tym razem, ona zaczynała być mu coraz bardziej bliższa. Nie muszę chyba mówić jak bardzo drażniło mnie to. Na domiar złego, zaczął on coraz częsciej wychodzić z kolegami na piwo. Te dwie sprawiały, że dochodziło pomiędzy nami do coraz częstszych nieporozumień i kłótni. On zaczął twierdzić, że ja zmieniałam sie i nie jestem już tą samą osobą, co na początku naszego związku. Jego słowa czasami wyprowadzały mnie z równowagi. W końcu po jednej z kłótni, on powiedział, że odchodzi ode mnie. Nie mogłam do końca uwierzyć w to co mówi. Jednak czas mijał, a on rzeczywiście nie odzywał się do mnie. Co kilka dni pisałam do niego sms-y, ale on nie odpisywał. Dowiedziałam się, że spotyka się z tamtą kobietą, ale póki co nie są jeszcze parą. Postanowiłam, że z całych sił powalczę o to, aby go odzyskać. W ten sposób znalazłam stronę mysticum, gdzie zaciekawiły mnie artykuły na temat magii miłosnej. Zważywszy na swoją sytuację, nie namyślałam się długo i zamówiłam spętanie miłosne, które na moje wyczucie wydawało się się być najmocniejszym rytuałem. Nie pomyliłam się, chociaż pierwsze efekty zaczęły pojawiać się dopiero po 4 tygodniach, kiedy to on wreszcie zaczął odpisywać na moje wiadomości. Po tym jak odnowiliśmy kontakty, sprawy nabrały tempa. Zaczęliśmy znowu spotykać się ze sobą i wyjaśniać nieporozumienia, które nas podzieliły. Po kilkunastu spotkaniach luźno-przyjacielskich, on poprosił, żebyśmy spróbowali być ze soba ponownie i powiedział, że okres beze mnie był dla niego bardzo ciężki. Zgodziłam się i jesteśmy znowu parą pod prawie dwóch miesięcy. Nasz związek wygląda tak jak powinien. On zerwał kontakt z tamtą kobietą i przestał wychodzić z kolegami, dzięki czemu ma bardzo dużo czasu dla mnie. Zależy mu na mnie tak jak na początku związku. Oby ten stan utrzymał się jak najdłużej. Kiedy on do mnie wrócił, napisałam o tym rytualiście i zadałam pytanie: „czy efekty rytuałów są trwałe?” Rytualista odpisał mi że tak i że utrzymują się przez kilka lat, ale należy dbać o związek. Oczywiście stosuje się do tej wskazówki i mam głęboką nadzieję, że będziemy ze sobą do końca życia. Polecam spętanie miosne każdemu kto chce odzyskać swoją drugą połówkę.

 20. Zdecydowałam, że też wpiszę się, ponieważ chciałam zarekomendować rytuał egipski, który przyniósł powodzenie w mojej sytuacji miłosnej. A sytuacja było stosunkowo cieżka, ponieważ mężczyzna dość niespodziewanie zostawił mnie i zaczął spotykać się z innymi kobietami. Z dnia na dzień przestało mu na mnie zależeć. Nie wytłumaczył mi powodów swojej decyzji, zwyczajnie przestał odzywać się do mnie i napisał mi tylko krótkiego sms-a, że zrywa ze mną. Czułam się fatalnie, nie wiedziałam jak pozbierać się. Niesamowicie za nim tęskniłam, a w swoim bliskim otoczeniu nie miałam nikogo kto by mnie zrozumiał i na kim mogłabym polegać. Nie chciałam go stracić na zawsze i dlatego zaczęłam szukać jakiejkolwiek deski retunkowej. Przeszukałam internet w celu znalezienia sposobów na to, żeby go odzyskać. Trafiłam na strony z artykułami i opiniami o rytuałach miłosnych. Strona mysticum miała wiele pozytywnych opinii i dlatego zdecydowałam się na zamówienie rytuału egipskiego. Będąc całkiem szczera, nie liczyłam na niesamowite efekty, ale chciałam być pewna sama przed sobą, że zrobiłam wszystko co w mojej mocy, aby odzyskać mężczyznę. Zaskoczyłam się pozytywnie, ponieważ po 5 tygodniach od odprawienia rytuałów egipskich, mężczyzna napisał do mnie wiadomość z prośbą o spotkanie. Zgodziłam się, a na tym spotkaniu, on dosłownie zaczął błagac mnie o powrót. Byłam w tym momencie niesamowicie szczęśliwa, ciężko opisać słowami jak wspaniale poczułam się. Jesteśmy razem ponownie od 2 miesięcy i umiemy się świetnie dogadywać.

 21. Zamówiłam rytuał wiccański z mysticum.pl, ponieważ szukałam naprawdę mocnego rytuału. Wyczytałam na zagranicznych stronach o magii miłosnej, że zaklęcia wiccańskie są najsilniejsze i zdecydowałam się skorzystać, ponieważ moja sytuacja miłosna była bardzo trudna. Mężczyzna mnie zostawił dla swojej kolezanki, o którą zawsze byłam zazdrosna. Byłam z nim przez ponad 3 lata i pomimo, że dochodziło między nami czasami do kłótni to tworzylismy zgraną parę. Myślałam, że będziemy razem na zawsze, aż nadszedł ten dzień, podczas którego on mi powiedział, że już nie chce być ze mną. Po kolejnych kilku dniach, dowiedziałam się że odszedł do tamtej dziewczyny. Przez miesiąc nie potrafiłam pozbierać się. Kiedy w koncu trochę doszłam do siebie zaczęłam mysleć, jak go odzyskać i w taki sposób wyczytałam o magii miłosnej. Czytałam zarówno artykuły Polskie jak i zagraniczne. Wybrałam stronę Mysticum i rytuał wiccański. Okazało się to świetnym wyborem, ponieważ po 11 tygodniach od odprawienia rytuałów, mężczyzna do mnie powrócił. Już po miesiącu od rytuałów zostawił tamtą dziewczynę i zaczął ponownie spotykać się ze mną. Po kilku tygodniach spotkań, sam zaproponował mi powrót, na co ja oczywiście zgodziłam się. Jesteśmy razem ponownie od ponad 2 miesięcy i dogadujemy się świetnie. Z tamtą dziewczyną on urwał kontakt.

 22. Zamówiłam spętanie miłosne z mysticum. Powodem zamówienia były, jak nietrudno domyślić sie, moje sprawy miłosne. Od kilku lat podobał mi się pewien mężczyzna. Utrzymywaliśmy ze sobą kontakt, ale on nie był zainteresowany prawdziwą relacją na której mi zalezało. Nie miał on nikogo na stałe, jest raczej typem introwertyka, co mi osobiście podobało się. Chciałam go jakoś nakłonić, aby spróbował być ze mną w związku, ale żadne moje sposoby na niego nie działały. W końcu skłoniło mnie to do skorzystania z magii miłosnej. Skorzystałam z mysticum, bo miało wiele pochlebnych opinii zarówno na tej stronie, jak i na innych stronach z opiniami. Po zakończeniu rytuałów otrzymałam śliczne zdjęcia jako dowód, że rytuały zostały odprawione. Co do rezultatów rytuałów, to zaczęły pojawiać się po 3 tygodniach od zamówienia. On zaczął być wobec mnie jakby bardziej milszy, czulszy. Zaczęłam zauważać, że zaczynam podobać mu się. Zaczął zapraszać mnie na spotkania-randki, podczas których rozmawialiśmy ze soba bardziej szczerze. Po kilku tygodniach takich spotkań i stopniowego zbliżania się do siebie, on osobiście poprosił mnie o to, żebyśmy zostali parą. Od tego czasu upłynęło 4 tygodnie. Jesteśmy razem i umiemy się kapitalnie dogadać. Podsumowując, miałam rację, wyczuwając w głębi duszy, że to jest własnie ten mężczyzna z którym jestem w stanie ułożyć sobie życie.

 23. Polecam spętanie miłosne, które zamówiłam prawie 5 miesięcy temu. Na początku myslałam, że rytuał nie zadziała, ponieważ przez pierwsze sześć tygodni nie działo się nic. Po tym czasie, mężczyzna niespodziewanie odnowił ze mną kontakt. Potem wszystko działo się bardzo szybko i w ciągu kolejnych trzech tygodni zostaliśmy parą. Jesteśmy razem od ponad dwóch miesięcy i rozumiemy się ze sobą naprawdę bardzo dobrze. Pozdrawiam

 24. Od siebie pragnę polecić rytuał na przyciągnięcie miłości z mysticum. Zamówiłam, ponieważ podobnie jak poprzednie osoby, które wpisały się, wyczytałam, że strona mysticum ma dużą skuteczność. W swoim życiu byłam w dwóch związkach. Jeden trwał półtora roku, a drugi prawie 3 lata. Obecnie mam 32 lata i od prawie 4 lat byłam sama. Spotykałam się z mężczyznami, ale żaden z nich nie przypadł mi do gustu na tyle, żeby zdecydować się na stworzenie z nim stałego związku. Powoli traciłam nadzieję na to, że jeszcze uda mi się spotkać kogoś na kim będzie mi zależeć ze wzajemnością. Uznałam, że rytuał przyciągający miłość jest dla mnie szansą na spotkanie odpowiedniego faceta. Mile zaskoczyłam się rezultatami. Po 2 miesiącach od zakończenia rytuałów spotkałam Daniela, który bardzo mi się spodobał, a ja jemu również. Już po kilku spotkaniach postanowiliśmy, że zostaniemy parą. Czuć między nami chemię, czujemy się kapitalnie w swoim towarzystwie. Jesteśmy razem od prawie 4 miesięcy i jestem pewna, że nasz związek ma przyszłość. Pozdrawiam.

 25. Jestem naprawdę zadowolona z rezultatów rytuałów egipskich. W kilku zdaniach opiszę, dlaczego zdecydowałam się na skorzystanie z magii miłosnej. A więc byłam z chłopakiem przez 2,5 roku. Byliśmy dość zgraną parą, zazwyczaj dobrze się dogadywaliśmy, kłótnie były rzadkością. Myślałam, że w ciągu najbliższych miesięcy on oświadczy mi się. Niestety, jak grom z jasnego nieba spadła na mnie wiadomość, że on mnie zostawia. Nie podał dokładniejszego powodu, dla którego odchodzi, jedynie powiedział, ze chce spróbować nowego życia. Przez kilka tygodni trudno było mi dojść do siebie. W dalszym ciągu chodziłam do pracy, ale po pracy i w weekendy nie byłam w stanie zebrac się nawet do wyjścia ze znajomymi. Moje mysli wciąż zaprzatała jego osoba. Zaczęłam czytać o sposobach na to, żeby go odzyskac i w taki sposób trafiłam na stronę mysticum.pl, gdzie zamówiłam rytuał egipski. Po zakończeniu rytuałów, dostałam od rytualisty zdjęcia, które dodawały mi sił w trakcie czekania na efekty. Po miesiącu, chłopak do mnie napisał i w taki sposób odnowiliśmy kontakt. Zaczęliśmy znowu spotykać się ze sobą. Po kilku tygodniach spotkań, on poprosił abysmy znowu zostali parą, na co ja zgodziłam się. Jesteśmy ponownie razem od 2 miesięcy i znowu mamy dalekosięzne plany. Mam nadzieję, że tym razem będziemy ze sobą już do końca życia.

 26. Zdecydowałam, że również wpiszę się, ponieważ spętanie miłosne z mysticum zadziałało odpowiednio. Zamówiłam bo chciałam zdobyć faceta, którego poznałam rok wcześniej i który przypadł mi do gustu, ale on nie był zainteresowany powazniejszym związkiem. Po rytuale zbliżyliśmy się do siebie, a po niecałych 4 miesiącach od zakończenia spętan miłosnych zostaliśmy parą. Jestesmy razem od 8 tygodni i mogę jasno stwierdzić, że tworzymy zgraną parę i że nie pomyliłam się wyczuwając, że pasujemy do siebie. Pozdrawiam.

 27. U mnie wyglądało to naprawdę nieciekawie. Po urodzeniu dziecka zaniedbałam nasze życie intymne, myśląc, że on poczeka jak dojdę siebie. Kiedy nasza córeczka miała pół roku nogi się pode mną ugięły, mąż wrócił z pracy i oświadczył, że wyprowadza się do koleżanki z pracy. Jak się potem okazało, romans zaczął się kiedy jeszcze byłam w ciąży. Byłam załamana mój świat runął. Od koleżanki dostałam namiar na mysticum.pl. Zamówiłam rytuał egipski, tonący brzytwy się chwyta ale pomyślałam, że nie szkodzi spróbować. Przez pierwszy miesiąc nic się nie działo ale pod koniec drugiego mąż poprosił o spotkanie na mieście podczas którego zapytał czy jest jeszcze dla nas szansa, przeprosił za to co zrobił i prosił o wybaczenie. Po kolejnym tygodniu mieszkał już spowrotem z nami. Od tego czasu minęło pół roku i nadal jesteśmy razem.

 28. Rytuał egipski zadziałał tak jak chciałam. Skorzystałam ponieważ zostawił mnie mężczyzna po 3 latach znajomości. Próbowałam go jakoś odzyskac, ale te próby były nieskuteczne. Zdecydowałam się zamówić rytuał z mysticum przez komentarze na tej stronie. Po 7 tygodniach on wrócił do mnie. Jesteśmy znowu ze soba od 3 miesięcy. Pozdrawiam.

 29. Opowiem dokładniej swoją sytuacje miłosną i przedstawię dokładny powód, dlaczego skorzystałam z magii miłosnej, a konkretniej ze spętania miłosnego.
  Zacznę od tego, że przez ponad 2 lata byłam w związku z mężczyzną. Dogadywaliśmy się bardzo dobrze, praktycznie nie kłóciliśmy się. Była pomiędzy nami w zasadzie tylko jedna kość niezgody – jego rodzice, którzy byli przeciwko mnie i często między wierszami dawali znać, że ich syn zasługuje na lepszą kobietę. Przeszkadzało im we mnie wszystko- takie czasami odnosiłam wrażenie. Mężczyźnie zależało na mnie, dlatego potrafił przeciwstawiać się swoim rodzicom. Niestety, ale tylko do pewnego momentu. Kidy nasz związek zaczął przeżywać mały kryzys i przez okres 2 miesięcy trochę więcej kłóciliśmy sie, to jego rodzice wykorzystali tą sytuację. Zaczęli go nastrajać przeciwko mnie, a on coraz bardziej ulegał ich manipulacji. Skończyło się na tym, że postanowił ze mną zerwać i nie chciał podjąć próby naprawy naszego związku. Po tym jak zerwał ze mną byłam w tragicznym stanie, mocno tęskniłam za nim, brakowało mi jego codziennej obecności. Nie wiedziałam, co zrobić żeby go odzyskać. Z nudów zaczęłam szukać sposobów na odzyskanie mężczyzny i znalazłam strony o tematyce magii miłosnej. Na mysticum.pl trafiłam dlatego, bo strona była wysoko w google, a także miała wiele dobrych opinii. Pomyślałam, że spróbuję spętania miłosnego, bo wyczytałam że rytuał ma największą moc. Efekty przerosły moje oczekiwania, gdyż już 2 tygodnie po zakończeniu rytuałów, on odezwał się do mnie i poprosił o spotkanie. Na tym spotkaniu wyjasniliśmy sobie kilka nieporozumień, a ponadto porozmawialiśmy na luzie. Potem spotykaliśmy się coraz częsciej. W taki sposób minęło kolejnych 7 tygodni. Po tym czasie, z jego ust padła propozycja, abyśmy zostali znowu parą, na co ja oczywiście przystałam. Jesteśmy ponownie razem od miesiąca, a on znowu potrafi przeciwstawić się własnym rodzicom i to dużo twardziej niż wcześniej. Praktycznie zakazał im wciniania się do naszego związku. Myślę, że dzięki temu tym razem nasz związek przetrwa.

 30. Postaram się opisać wszystko zgodnie z regulaminem. Od dawna byłem sam i żadna dziewczyna nie przyciągała mojej uwagi do czasu aż w pracy pojawiła się nowa koleżanka. Oczarowała mnie od pierwszego poznania. Niestety odrzucała moje zaloty, doszło do tego, że zaczęła mnie unikać. Zacząłem rozważać pomoc magiczną i finalnie zamówiłem rytuał egipski z mysticum. Efekty nie przyszły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. O dziwo po 2 miesiącach otrzymałem propozycję przeniesienia do innego działu na lepiej płatne stanowisko. Na imprezie pożegnalnej zostałem z Sarą sam na sam, rozmowa skończyła się namiętnym pocałunkiem i obietnicą randki. Wszystko potoczyło się błyskawicznie i teraz mieszkamy razem.

 31. Zamówiłam spętanie miłosne dzięki opiniom z tej strony. Moja sytuacja wyglądała następująco- zerwał ze mną facet po prawie dwóch latach związku. Powód zerwanie był niewyraźny. Powiedział jedynie, że potrzebuje więcej luzu i chce trochę czasu na przemyslenia. Ja mam 27 lat, a on jest ode mnie o rok starszy. Moje plany były całkowicie inne. Myślałam, że niedługo weźmiemy ślub i będziemy ze sobą do końca życia. Nie potrafiłam zrozumieć jego decyzji, a poza tym źle się czułam bez niego. To mnie skłoniło do poszukiwań sposobów na to, żeby go odzyskać. Trafiłam na tą stronę, gdzie mysticum miało wiele pochlebnych opinii i postanowiłam, że też spróbuję. I mogę potwierdzić te opinie. Na powrót czekałam prawie 3 miesiące, ale co najwazniejsze, to męzczyzna poprosił mnie o to, żebym dała mu jeszcze jedną szansę i powiedział, że jest pewny tego, że chce ze mną być. Jesteśmy znowu razem od miesiąca i mam nadzieję, że tym razem nasz związek przetrwa próbę czasu.

 32. Witam. Ja także mogę polecić mysticum. Przez długi czas zastanawiałam się u kogo zamówić rytuału, ponieważ moja sytuacja miłosna była dosyć trudna. Zostawił mnie mężczyzna z którym byłam przez 4 lata. Przez ten czas dość często kłociliśmy się, ale zawsze potrafiliśmy pogodzić się. Byłam z nim naprawdę zżyta. Niestety po jednej z kolejnych kłótni, on powiedział, że definitywnie odchodzi ode mnie. Na poczatku myslałam, że uda nam się pogodzić, niestety on nie odpisywał na moje wiadomości, zupełnie urwał ze mną kontakt. Nie miałam pomysłu na to, jak go odzyskać i dlatego zdecydowałam się na magię miłosną. wybrałam mysticum, bo miało sporo pozytywnych opinii. Po zakończeniu rytuałów otrzymałam od rytualisty zdjęcia, które przekonały mnie, że rytuały rzeczywiście odbyły się. Zaczęłam czekać na efekty. Pierwsze oznaki zaczęły pojawiać się po 3 tygodniach, kiedy to odnowiliśmy ze sobą kontakt. Mężczyzna sam napisał do mnie wiadomość z zapytaniem „co słychać”. Zaczęliśmy na nowo spotykać się. W taki sposób minęły prawie 3 miesiące, po czym doszliśmy do wspólnego wniosku, że spróbujemy być ze soba ponownie. Ogromnie liczę na to, że tym razem nasz związek będzie trwały. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *